Regulamin katalogu - Katalog OCAP.pl

Regulamin katalogu

§1

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z katalogu stron www pod adresem http://www.ocap.pl

§2

Oferta katalogu skierowana jest wyłącznie do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dokonujący zgłoszenia do katalogu lub nabywający inne płatne usługi oświadcza, że jest przedstawicielem firmy lub sam prowadzi działalność gospodarczą. Zakup wszelkich usług przez Konsumentów w rozumieniu prawa jest zabroniony.

§3

Do katalogu dodawane są tylko wartościowe strony w języku polskim lub posiadające polską wersję językową. Nie są dodawane strony w przebudowie oraz strony nie działajace lub posiadające odnośniki do nieistniejących podstron wewnętrznych (błąd 404). Odrzucane są również strony przekierowujące na inne domeny. Zamieszczony wpis musi być zgodny z zasadami języka polskiego. Do katalogu nie są dodawane strony niezgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Tytuł strony musi być zwięzły i odnoszący się do całej zawartości strony. Należy w nim zamieścić nazwę firmy lub serwisu. Wpisy dotyczące jednego z działów strony (np. jednego z produktów) będą usuwane. Opisy i tytuły niechlujne, zawierające błędy, będące ciągiem słów kluczowych, zawierające powtórzenia będą odrzucane. Opis musi być unikalny i musi być zgodny z zasadami pisowni języka polskiego. Opis powinien być pisany jako jeden lub kilka akapitów tekstu. Wypunktowania i gwiazdki w opisie mogą być przyczyną usunięcia wpisu. Nie powtarzaj fragementów opsu - każdy opis zawierający powtórzenia jest odrzucany.
§4

O dodaniu strony do katalogu lub nie decyduje moderator. Moderator zastrzega sobie jednocześnie prawo do poprawiania wpisów.
§5

Usługa rozpatrzenia wpisu do katalogu jest bezpłatna. Propozycje stron rozpatrywane są zazwyczaj w ciągu 2 dni.
§6

Serwis www.ocap.pl zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji związanych z funkcjonowaniem katalogu na podawane adresy e-mail.
§7

Serwis www.ocap.pl podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.
§8

§9

Z katalogu usuwane są strony: - które nie istnieją, - kierujące do domen wystawionych na sprzedaż, - przekierowujące kodem 301 lub 302 do innych domen, - których opis nie odzwierciedla aktualnej zawartości strony (głównie przejęte i wykorzystywane jako precle i katalogi) oraz zawierające materiały. Nie akceptujemy stron niezgodnych z prawem, erotycznych, o niskiej wartości.
§10

Reklamacje należy zgłaszać e-mailowo na adres kontakt@ocap.pl. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni.

Wizyty robotów | Google 44 | Bing 2 | Yahoo! 2